טיפולי מזותרפיה

האם ניתן להאט את קצב הזדקנות העור ולטפל בנזקים קיימים?

טיפול מזותרפיה הוא טיפול אנטיאייג'ינג בטוח ויעיל, אשר מעודד את העור לשקם ולבנות את עצמו מחדש, בעזרת תמהיל מיוחד של חומרים פעילים, שמטרתם לשפר את מרקם העור ולטשטש את הקמטים.

תמהיל החומרים מותאם לכל מטופל בהתאם לבעיות ומצב העור, ברוב המקרים התמהיל כולל ויטמינים כגון: ויטמין C בריכוז גבוה, ויטמין B וראטין AA, הורמונים, מינרלים, קולגן, נוגדי חמצון, לחות וחומצה הילארונית.

המזותרפיה מעניקה לעור חיוניות, מיצוק, טשטוש של קמטים ומראה של עור זוהר וקורן.

שיטת טיפול זו מאוד אהודה ע"י מפורסמים ברבים בעולם, בשל היעילות שלה, התוצאות המהירות ושימורן לאורך זמן.

הטיפול נעשה באמצעות גלגלת מזו-רולר, המורכבת ממחטים קטנות. הרולר המועבר על העור מזריק את החומרים הפעילים למעמקי שכבת העור וגורם לו להתחיל בפעולת שיקום עצמי, שמתבטאת בעידוד יצירת קולגן ואלסטין, אשר מעודדים את מיצוק העור, מגבירים את גמישותו ובכך מטשטשים ומטפלים בקמטים.

טיפולי המזותרפיה ניתנים באזור הפנים, הצוואר והמחשוף.

מזותרפיה מספקת מענה מתקדם, בטוח ומהיר למגוון בעיות של הזדקנות העור ומסייעת בשיקומו. הטכניקה גורמת לשיפור ניכר במצב העור במקרים של: קמטים, סימני מתיחה, עור אפור וכבוי, נשירה ודלילות שיער אצל נשים, סימני צלקות על העור ועוד. שילוב של מזותרפיה יחד עם הזרקות של חומרי מילוי ובוטוקס יוצר תוצאה דרמטית של הצערת מראה הפנים.

המזותרפיה הוגדר כטיפול אנטיאייג'ינג בטוח והוא מומלץ על ידי רופאים העוסקים ברפואת אסתטית בכל העולם.

התוצאות לאחר הטיפול, נראות בבירור לאחר זמן קצר יחסית וניתן לחזור לשגרת היום יום מיד בסיום כל טיפול.

בדרך כלל מומלץ לבצע כשישה טיפולי מזותרפיה, כאשר כל טיפול נמשך כחצי שעה. מומלץ לבצע את הטיפולים במרווחים של שבועיים עד שלושה בין טיפול לטיפול. עם סיום הסדרה הראשונית מומלץ לעשות טיפול פעם בחצי שנה כדי לשמר את התוצאות.

מה היא מזותרפיה?

מדובר בטכניקת טיפול אנטיאייג'ינג מוצלחת במיוחד הודות ליכולתה לגרום לעור לשקם את עצמו ולבנות את עצמו מחדש.
כתוצאה מהטיפול מרקם העור משתפר : העור הופך לחיוני, קורן ומוצק והקמטים והקמטוטים בעור מיטשטשים. השיטה הפכה לפופולרית מאוד בקרב רבים בעולם, כולל ידוענים, שלא מוכנים לוותר על תוצאותיה המעולות.

באילו חומרים משתמשים במזותרפיה?

במהלך הטיפול מוזרק לעור תמהיל מיוחד של חומרים פעילים, שמטרתם לשפר את מרקם העור ולטשטש את הקמטים. תמהיל החומרים נרקח בהתאם לבעיות הספציפיות של כל מטופל. ברוב המקרים התמהיל כולל ויטמינים כמו ויטמין C בריכוז גבוה, ויטמין B וראטין AA, הורמונים, מינרלים, קולגן, נוגדי חמצון, לחות וחומצה הילארונית.

איך מתבצע הטיפול במזותרפיה?

טיפול נעשה באמצעות מכשיר ייעודי: גלגלת בשם מזו-רולר, שכוללת מחטים קטנטנים המוזרקים אל הנקבים המיניאטוריים הקיימים על פני העור. החומרים מוזרקים למעמקי שכבת העור וגורמים לעור להתחיל בפעולת שיקום עצמי, שמתבטאת בעידוד יצירת קולגן ואלסטין, הגורמים למיצוק העור, להגברת גמישותו ולהפחתת הנראות של קמטים והקמטוטים.
טיפולי המזותרפיה ניתנים באזור הפנים, הצוואר והמחשוף.

באילו בעיות קוסמטיות מטפלת טכניקת המזותרפיה?

מזותרפיה מספקת מענה מתקדם, בטוח ומהיר למגוון בעיות של הזדקנות העור ומסייעת בשיקומו. הטכניקה גורמת לשיפור ניכר במצב העור במקרים של: קמטים, סימני מתיחה, עור אפור וכבוי, נשירה ודלילות שיער אצל נשים, סימני צלקות על העור ועוד.
שילוב של מזותרפיה יחד עם הזרקות של חומרי מילוי ובוטוקס יוצר תוצאה דרמטית של הצערת מראה הפנים.

האם מדובר בטיפול בטוח?

המזותרפיה הוגדרה כטיפול אנטיאייג'ינג בטוח, בדרך כלל נטול סיכונים ומומלץ על ידי רופאים העוסקים ברפואת אסתטית בכל העולם.
יתרון נוסף בטיפול זה טמון בכך שתוצאותיו המוצלחות נראות בבירור לאחר זמן מה עם תום הטיפול. כמו כן, ניתן לחזור מיד לשגרה בתום כל טיפול.
גם כאשר מופיעה אדמומיות, היא נעלמת לרוב תוך 24 שעות.

כמה טיפולים נדרשים?

בדרך כלל מומלצים כשישה טיפולי מזותרפיה, כאשר כל טיפול נמשך כחצי שעה. הטיפולים ניתנים במרווחים של כשבועיים- שלושה בין כל טיפול. עם סיום הסדרה הראשונית מומלץ לעשות טיפול פעם בחצי שנה כדי לשמר את התוצאות.

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

דילוג לתוכן