מילוי קמטים

להחליק את סימני הגיל ולטשטש את עקבות הזמן.

בין אם נרצה להודות בכך או לא, למראה יש כוח וליופי יש השפעה. מראה עור חלק וזוהר, מאפשר לנו להרגיש טוב עם עצמנו ולסביבה להתמגנט אלינו.

מילוי קמטים הוא פתרון מושלם, מהיר ולא כירורגי, שאינו כרוך בכאב להעלמת קמטים.

במהלך הטיפול, הרופא מזריק לקמט בטכניקה מיוחדת, אשר דורשת מיומנות גבוהה, חומר מילוי. חומרי המילוי משתנים ומותאמים לכל מטופל על פי פרמטרים שונים הנבדקים טרום הטיפול ע"י הרופא.

ישנם חומרי מילוי קבועים וזמניים, אך כיום חומרים המילוי הקבועים כמעט ואינם בשימוש לעומת הזמניים.

חומרי המילוי הזמניים מתחלקים לקטגוריות של טבעיים, כגון: קולגן ושומן טבעי מגופו של המטופל, וחצי טבעיים כגון: חומצה היאלורונית אשר לה יעילות גבוהה במיוחד.

.חשוב לדעת כי את ההליך של ההזרקות יכול לבצע רק רופא, אשר מבצע טרום הטיפול אבחון על עומק הקמט ומהו החומר המתאים ביותר לטפל בו. במסגרת האבחון מקבל המטופל תכנית טיפולים שתעניק את התוצאות הרצויות בהתאם לנתוניו האישיים.

אורך הטיפול הוא מספר דקות, הוא אינו כרוך בכאב והתוצאות נראות לעין באופן מיידי. התוצאה, עור פנים מתוח, רענן ומראה צעיר יותר.

למה הכוונה בטיפול של מילוי קמטים?

מילוי הקמטים היא אחת הדרכים היעילות ביותר להשיג מראה צעיר.
המילוי מטשטש את נוכחות הקמטים ומחזיר את המראה המתוח והרענן.
כל טיפול נמשך מספר דקות , בעל עמידות ארוכת טווח ובדרך כלל אינו כרוך בהתאוששות ובתופעות לוואי.

חומרי מילוי קמטים

כיום קיימות כמה טכניקות מוצלחות למילוי קמטים בפנים, כאשר לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות, וההבדל העיקרי ביניהן הוא במידת העמידות שלהן.
חומרי המילוי מוזרקים לאזורים השונים בעור, בהתאם למידת הקמטים, כמו במצח, בין הגבות, סביב השפתיים, בלחיים ועוד.
ישנם חומרי מילוי קמטים קבועים כמו סיליקון, שפחות פופולריים כיום, וחומרי מילוי זמניים, שהם השכיחים יותר, כמו חומצה הילארונית (ראה פרק נפרד).

כיצד מתבצע טיפול העלמת ומילוי קמטים?

לפני כל טיפול, נערך אבחון למצב עורו של המטופל תוך בחינת סוגי הקמטים. בהתאם לכך הרופא מחליט איזה טיפול ספציפי מתאים ולאחר מכן מגבשים תוכנית טיפולים, זאת כדי ליצור התאמה מקסימלית למטופל.
מילוי הקמטים מתבצע באמצעות הזרקות של חומרים ישירות לאזור הקמט. החומר המוזרק ממלא ומחליק את הקמט ומעניק מראה עור פנים מתוח, גמיש ורענן.

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

דילוג לתוכן