הזרקת בוטוקס לקמטים

לקמטים יש כוח רב על המראה הכללי שלנו. פנים שנראות קפוצות או כועסות בשל קמטי הבעה עמוקים או קמטי גיל, יכולים לגרום לארשת פנים מטעה ומבוגרת. טיפול בעזרת בוטוקס בקמטי הבעה וגיל,ניתן להשיג תוצאות נפלאות בזמן קצר ועור פנים חלק, רענן וצעיר יותר.

טיפול בהזרקת בוטוקס אינו מסוכן, אינו כרוך בכאב או בהתערבות כירורגית והוא מאפשר תוצאות מרשימות, נראות לעין במהירות אשר נשמרות לתקופה.

הטיפול מתבצע ע"י ד"ר שווץ במרפאות הרשת, ע"י הזרקת של חומר בשם "בוטוליניום טוקסין", שהוא רעלן אשר מפחית את פעילות השרירים אך אינו משנה אותה באופן קיצוני. בשל העובדה כי החומר מופק מרעלן, חשוב שאת הפרוצדורה יבצע רופא אשר פעיל בתחום הרפואה האסתטית, שידע לאבחן מהו המינון הנכון עבור המטופל ומהו המיקום הנכון להזרקה.

הבוטוקס נחשב לטיפול מאוד פופולארי להעלמת קמטים, משום שהוא מעניק תוצאות נראות לעין באופן כמעט מיידי (בין 3-4 ימים לאחר הטיפול) והוא מחזיק לתקופה של כמה חודשים. בוטוקס משפר באופן משמעותי את מראה הפנים והקפדה על תחזוק הטיפולים יכולה לאפשר מניעה של הופעת קמטים חדשים.

אזורי הטיפול והתוצאה:

  • עיניים וגבות – עיניים פקוחות יותר, עפעפיים מורמים ומרחק יפה בין העפעף לגבה. מראה רענן וטבעי.
  • מתחת לעיניים – עיניים פחות עייפות, טשטוש קמטים קיימים ולעתים אף הצלחה בהעלמת "שקיות" ושקעים באזור זה.
  • זווית העין – הרמה של העיניים ותחושה של עין חתולית.
  • זווית הפה – העלמת קמטים ומעניק מראה פחות זועף וחיוך.
  • צוואר – מטשטש קמטים בצוואר ומעניק הדגשה לקו הלסת.
  • קו הקרקפת – הרמה נוספת של המצח, גבות ועפעפיים.

מה זה בוטוקס?

לא כולם מודעים לכך כי הבוטוקס, שידוע בנפלאותיו בשיפור המראה, הוא בעצם חומר, ששמו המלא הוא בוטוליניום טוקסין, והוא מופק מרעלן. עם זאת, החדרת כמויות מזעריות של החומר הזה, כפי שנעשה במרפאות האסתטיקה, אינו מסוכן כלל ופועל לשיתוק זמני של השרירים הרצויים, מה שמקנה את המראה הצעיר לפנים.

הבוטוקס הפך לפופולרי כל כך כיוון שביכולתו לא רק להעלים קמטים בהווה אלא גם לעכב הופעת קמטים בעתיד.
סיבה נוספת לפופולריות העצומה של טיפולי הזרקת בוטוקס היא המהירות שבה מושגות התוצאות . ההזרקות נעשות תוך דקות ספורות והתוצאות נראות לעין בטווח של כמה ימים. תוצאות הטיפול ניכרות במשך 4-5 חודשים בממוצע ולפעמים אף יותר.

אזורי הזרקת בוטוקס

הזרקת הבוטוקס לאזור שסביב העיניים והמצח גורמת להרפיית השרירים במקומות אלה וליצירת אפקט של הרמת ופתיחת העיניים והרמת הגבות והעפעפיים. התוצאה המיידית היא הפחתה עד היעלמות מוחלטת של הקמטים.
הטיפול לא רק משפר את מראה קמטי ההבעה אלא גם יכול למנוע את היווצרותם, ולכן מומלץ להתחיל בטיפולי בוטוקס בשלב מוקדם יחסית, עוד לפני שהקמטים השתרשו בעור וחרתו בו סימנים.

כיצד מתבצע טיפול בוטוקס?

הטיפול הוא פשוט, קל, מהיר ובטוח, כל עוד, כמובן, שהוא נעשה בצורה מקצועית. הטיפול אינו מצריך הכנות מיוחדות ובדרך כלל אינו כרוך בתופעות לוואי.
לאחר הזרקות הבוטוקס ניתן להמשיך את שגרת היום.

תמונות של חומצה היאלורונית לפני ואחרי

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

דילוג לתוכן