פיסול פנים

למה להסתפק "רק" במראה עור צעיר ורענן כשאפשר לקבל פנים סימטריות, צעירות, רעננות ועם קווי מתאר ברורים ויפים ללא ניתוח וכאבים?

כולנו חשופים היום ליתרונות הנפלאים של טיפולי האנטי אייג'ינג השונים.

עם החדשנות וההתקדמות של הרפואה בתחום האסתטי, ניתן היום לא רק להעלים או לטשטש קמטים, אלא לעצב ולהגדיר מחדש את קווי המתאר של הפנים.

פיסול פנים מאפשר לעצב ולשחזר אזורים כמו לחיים שאיבדו מהנפח הטבעי שלהן, הדגשה והחזרה של מתאר קווי הפנים למקומם הטבעי, מראה של שפתיים מלאות ובשרניות, תיקון של פגמים גנטיים, טיפול בחוסר סימטריה בפנים, הסתרת שקעים כהים מתחת לעיניים ועוד…

תהליך פיסול פנים הוא תהליך של הזרקת חומרים טבעיים אשר מספקים תוצאות עמידות למספר שנים והוא אינו כרוך בניתוח או כאב. לטיפול אין תופעות לוואי וניתן לחזור בסיום הטיפול לשגרת היום הרגילה.

מה הכוונה בפיסול הפנים?

כיום, עם הידע הרפואי הרב שנרכש בתחום האסתטיקה והאנטיאייג'ינג, כבר אפשר לדבר לא רק על העלמת הקמטים אלא גם על פיסול הפנים ועיצובן מחדש על מנת להשיג מראה שהוא לא רק צעיר ורענן אלא גם אסתטי וסימטרי.

פיסול הפנים נועד לשחזר את מראה הפנים ה"אבוד" ולהשיב להם את המראה הרענן והבריא. הפיסול יכול לכלול את שחזור נפח הלחיים באמצעות הזרקת חומרי מילוי, החזרת קווי המתאר של הפנים שאבדו עם השנים, הפיכת השפתיים לבשרניות יותר ועוד.
כמו כן, הפיסול יכול גם לתקן פגמים גנטיים –מולדים, כמו חוסר סימטריה בפנים, על מנת לשפר את המראה.

יש גם מקרים הפוכים, שבהם פועלים כדי להפחית את הנפח בפנים באמצעות המסת שומן. ניתן לשלב כמה טכניקות כדי להשיג את התוצאה האידיאלית.

מהלך הטיפול

פיסול פנים מתבצע באמצעות חומרים נספגים טבעיים,ולא-מזיקים, המאושרים ע"י משרד הבריאות הישראלי, ומבטיחים עמידות לתוצאות לתקופה של עד מספר שנים.
טכניקת פיסול הפנים הינה ללא ניתוח וללא כאבים, בדרך כלל נטולת תופעות לוואי, וניתן לחזור מיד לשגרת היומיום.

פיסול הפנים מיועד ל:

  • מילוי קמטים עמוקים
  • מילוי קפלים בצדדי הסנטר, האף וכדומה
  • שחזור ועיבוי שפתיים
  • שחזור עצמות לחיים
  • מילוי לחיים שקועות
  • פיסול קו הלסת במקרה של חוסר סימטריה
  • תיקון פגמים מסוימים במראה הפנים, לרבות שחזור לאחר ניתוח או פציעה ועוד
  • שיפור כללי במראה קווי הפנים

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים