מילוי שפתיים

שפתיים מלאות, סימטריות וחלקות הן תאווה לעיניים, הן מעניקות מראה צעיר וחושני והן בהישג ידך.

עם הגיל צורתן של השפתיים משתנה והן מאבדות נפח, מתמלאות בקמטים וקמטוטים מסביב ואף לפעמים צונחות מטה ומקבלות זווית ואופי של עצבות ומראה זועף.

בעזרת חומרי מילוי טבעיים ניתן להגיע למראה שפתיים מלאות וחושניות במראה טבעי, לשחזר את צורתן שאבדה ולהחזיר את החיוך לפנים. הזרקה אשר מתבצעת בצורה מקצועית ע"י רופא מנוסה בתחום האסתטי, תאפשר תוצאה טבעית ויפה של שפתיים מלאות, סימטריות וחלקות.

הזרקת החומרים מתבצעת עם קנולה ולא עם מזרק, מסייעת להפחית את הכאב במהלך הטיפול,
למנוע שטפי דם ודקירות לא נעימות.

בעזרת עיבוי שפתיים ניתן להגדיר מחדש את קו מתאר השפתיים, להדגיש אותן, למלא קמטים, לייצר סימטריה במקרה של שפתיים לא סימטריות, עיצוב זוויות הפה והרמה שלהן להעלמת מראה "זועף", טיפול בשפה אחת או בשתיהן.

הטיפול מהיר, ניתן לראות את התוצאות במיידי ולהמשיך בשגרת היום כרגיל.

אז מה זה בעצם עיבוי שפתיים?

עם הגיל השפתיים משתנות. הן נעשות צרות יותר, דקות ומקומטות יותר כשלעיתים מתווסף לכך גם חוסר סימטריה. עיבוי השפתיים יכול לשחזר את צורת השפתיים שאבדה ולהעניק לשפתיים מראה מלא, בשרני וחושני.
יש גם מקרים של אנשים שנולדו עם שפתיים צרות או לא סימטריות ובאמצעות טיפול של עיבוי השפתיים, ניתן לשנות את הפגם הזה ולצאת מהקליניקה עם שפתיים סימטריות ועבות יותר.

אפשרויות לעיצוב השפתיים

  • עיבוי מסגרת השפתיים
  • עיבוי נפח שפה אחת או שתהין
  • עיצוב זוויות במצבים של נפילת קצוות השפתיים וקבלת הבעה עצובה
  • מילוי קמטים סביב השפתיים

איך מתבצע עיבוי השפתיים?

הטיפול הוא מהיר ובעל תוצאות מיידיות, כאשר בסיומו אין צורך בהתאוששות וניתן לחזור לשגרת היומיום.
התהליך מתבצע באמצעות הזרקת חומרי מילוי טבעיים כמו חומצה הילארונית, בדרך כלל נעשה בשיטת הקנולה (כלי רפואי שהחליף את המחטים דבר שמאפשר לבצע הזרקות ללא דקירות ללא נפיחות או שטפי דם וללא כאבים.
חשוב להדגיש כי במרפאותינו אנו מקפידים על התאמת עיצוב השפתיים בהרמוניה לקווי המתאר של פני המטופל לקבלת מראה טבעי ומניעת קיצוניות וחוסר פרופורציות

תמונות של עיבוי שפתיים לפני ואחרי

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

דילוג לתוכן